MEGRABOLT A VERSENYÍRÁNYÍTÁS, IGAZSÁGTALANUL...

A versenyírányítás így rabolt meg a szezon végi dobogótól, igazságtalanul, egy szinte tökéletes szezon után avagy "A szabály az szabály" Köszönöm!