NO KON JŪS? (Važiuojam ir dainuojam!)

#ai #muzika #daina #nokunjūs #lietuviskadaina #lietuviškamuzika #lithuania #popular #2026 Pauliui sukūriau tau šią dainą iš frazių, kurias naudoji visų vidosikų pradžioje sveikindamasis su mumis. Kviečiu tave ir visą Lietuvą važiuoti ir dainuoti šią dainą „No kon jūs… aidi… aidi… aidi vis…“ Music Flow - NO KON JŪS? © 2026