ZROBIŁEM SWÓJ WŁASNY STOLIK Z CZĘŚCI SAMOCHODOWYCH!

Link Do Zbiorki: https://zrzutka.pl/ekipa ▪️ Moj instagram:   / poczciwykrzychu   ▪️ Friz:   / frizoluszek   ▪️ Tromba:   / trombabomba   ▪️ Wujek luki:   / wujekluki   ▪️ Mini majk:   / _minimajk   ▪️ Weronika:   / wersow   ▪️ Kasia:   / fusialka   ▪️ Marta:   / murcix   ▪️ Nowciax:   / nowciax   ▪️ Patec:   / patec_wariatec   ▪️ Marcysia:   / ryskalamarcysia   ▪️ Sklep ekipy: https://www.ekipatonosi.pl/