Martinčania si môžu aj počas štvrtku vyskúšať elektrobus

Po cestách v meste jazdí moderný ekologický elektrobus. Ľudia ním budú môcť cestovať zdarma do štvrtku 28. septembra. Dopravný podnik mesta Martin ho zapožičal od spoločnosti, s ktorou má nadviazanú spoluprácu. Martinský dopravca sa chce zapojiť tento rok do výziev z európskych zdrojov a tak začal s priebežným testovaním. Do budúcnosti chce vyskúšať viaceré modely