Vježba evakuacije američkog veleposlanstva

Zagreb, 18.03.2019 - Veleposlanstvo SAD-a u RH održalo je vježbu evakuacije uz podršku hrvatske Vlade i američkih zračnih snaga. Scenarij vježbe je utemeljen na eventualnom katastrofalnom potresu, a u okviru vježbe veleposlanstvo je simuliralo evakuaciju dijela svojih zaposlenika uz pomoć Zračnih snaga SAD-a. Vježbi je prisustvovao veleposlanik SAD-a u RH W. Robert Kohorst. video HINA/ Daniel KASAP/ ua