MAM GASTRO W HAMBURGU / PANI SMAK

Będąc późnym popołudniem miałem ochotę zjeść coś na mieście. Ostatecznie wybór padł na Polską Pierogarnię. Było całkiem smacznie :) 🌐 Instagram:   / polski.hamburger.official   📧 Mój e-mail biznesowy: [email protected] 💡💡💡Jeśli podobają się Wam moje materiały to zapraszam do udostępniania ich dalej, być może Waszym znajomym też się one spodobają! #pierogarnia #polskiejedzenie #hamburg #życiewniemczech #emigracja #niemcy #pierogi #gastronomia #kuchniapolska #gastro #vlog #2024 #polakwniemczech