Lotnicze spotkanie-Biała Podlaska 10.08.2002r.

Filmowa relacja odsłonięcia tablicy upamiętniającej poległych, śmiercią lotnika pilotów Podlasia, oraz spotkania z kolegami, przyjaciółmi i sympatykami lotnictwa na Podlasiu. Spotkanie odbyło się na terenie lotniska byłego 61 lpszb.