Szkolenie pt. "Ratowanie strażaków przez strażaków " - część 1

Szkolenie pt. "Ratowanie strażaków przez strażaków" przeprowadzone na KKS - Wrocław 31.05.2007 Część 1: Wzywanie pomocy przez strażaka, awaria aparatu oddechowego Prowadzi: st. kpt. Piotr Grzyb http://grupaszybkiegoreagowania.prv.pl