Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében oltottak a katonák

Szabolcs-Szatmár-Bereg megye két településén, Tarpán és Tiszavasváriban jártak a Magyar Honvédség oltóbuszai június 7-én, hétfőn. A mobil oltóállomásokon az egydózisú Janssen vakcinával oltottak a katonák. https://honvedelem.hu/hirek/szabolcs-...