Arad, cel mai frumos oras din vestul României !

Am luat centrul Aradului la pas si nu mi-a părut rău nici o secunda. Străzile frumoase, îmi aduce aminte de Aradl de altă dată. Am fost în fata Primăriei, Catedrala Catolică, Parcul Eminescu și mai apoi Filarmonică. Nu am lăsat în urmă nici malul Mureșului. Nu uitați să dați ABONARE!