ASHIGARU - PŘEKVAPIL NEBO TOTÁLNĚ ZKLAMAL?!

Ahoj diváci! Dnes mám pro vás připravenou bitvu s tankem z montovny – Ashigaru. Tenhle stroj má opravdu neskutečnou palebnou sílu a velmi přesné dělo. Bohužel ale ne vždy se tyhle přednosti dají naplno využít. Jakmile vám padne mapa, která Ashigaru nesvědčí, může to být opravdu těžké. A nejde jen o mapu – hodně záleží i na samotném průběhu bitvy. Někdy se situace vyvíjí tak rychle, že jednoduše nestíháte tempo svého týmu a nemáte prostor využít potenciál tanku. Jak už jsem zmínil, tank nabízí fantastické poškození za minutu, velmi přesné dělo, solidní maskování a příjemnou penetraci. Na druhou stranu je ale poměrně pomalý, nemá prakticky žádný pancíř ani velkou výdrž. To z něj dělá poměrně náročný stroj na hraní, obzvlášť v rozhodujících momentech bitvy. Záměrně jsem nechal i začátek bitvy, abyste se mohli podívat, jaké používám vybavení. Kdybych měl Ashigaru ohodnotit na škále od 1 do 10, dal bych mu zhruba 7,5 bodu. Je to silný tank, ale vyžaduje velkou dávku trpělivosti a to může být pro spoustu hráčů pořádný oříšek. Omluvte prosím horší kvalitu videa kvůli sekání, během této bitvy jsem měl problémy s připojením. Mockrát vám děkuji za sledování, lajky i komentáře a opatrujte se! Váš Dinosauříček #games #wot #worldoftanks #gamer #gaming