Co by było gdybyśmy nigdy nie zdejmowali butów?

Jak długo mieliście na sobie dziś buty? Rzecz jasna, nosicie je na ulicy, w szkole czy w pracy, być może nawet mieliście je na sobie odwiedzając znajomych w domu. Ale potem wracacie do siebie i z ulgą uwalniacie stopy. Co by było jednak, gdybyśmy nie byli w stanie już nigdy zdjąć butów? Wyobraźcie sobie, że utknęliście w nich na zawsze. Jak czułyby się wasze stopy? Może zaczęłyby niemożebnie śmierdzieć, a może przystosowałyby się do nowych warunków? Sprawdźmy to... #jasnastrona #cobybyłogdyby Muzyka: Epidemic Sound https://www.epidemicsound.com/ Użyte materiały (zdjęcia, filmy i inne) pochodzą z: https://www.depositphotos.com https://www.shutterstock.com https://www.eastnews.ru Subskrybuj Jasną Stronę https://bit.ly/2n9VrJj FB   / jasna-strona-104251721126053   https://jasnastrona.com