Po 24 LATACH wracamy do GÓRNICZEJ DOLINY! Jest dobrze! - Gothic Remake - #1

Cześć! 👋 Witaj na kanale Konsoleta i Konsola 🎧🎮 📌 W tym odcinku: ZACZYNAMY! Stało się – wracamy do miejsca, od którego dla wielu z nas zaczęła się miłość do gier RPG. Przed Wami Gothic Remake i początek zupełnie nowej, odświeżonej przygody w Górniczej Dolinie! W tym pierwszym odcinku przekraczamy barierę, zaliczamy klasyczne powitanie od strażników, spotykamy starego znajomego Diego i stawiamy pierwsze kroki w tym niebezpiecznym, ale jakże nostalgicznym świecie. Jak wygląda grafika? Czy czuć ten dawny, surowy klimat? Przekonajmy się! ⏱️ Rozdziały 00:00 - Intro 05:55 - Diego 14:37 - Eksploracja Placu Wymian 28:55 - Drogo do Starego Obozu! 37:53 - Lepiej żeby nie dziobnął! 41:00 - Stary Obóz? 42:44 - Dobre, teraz Stary Obóz ;) 46:40 - Thorus 51:05 - WRZÓD! 52:05 - Zwiedzamy Stary Obóz 01:18:17 - NEK nadal nie żyje! 01:22:40 - Prób Diega ▶ Zobacz też najlepszy czołg XI tieru - PTZ-78 (WoT 2.0):    • PTZ-78 - TOŻ TO BESTIA! NAJLEPSZA XI! Bitw...   💸 Wesprzyj kanał: https://tipply.pl/@konsoletaikonsola Miłego oglądania! Zostaw komentarz i napisz, który obóz wybrać w Remake'u! Łapka w górę i subskrypcja bardzo pomagają w rozwoju kanału! 🙏