Jsou remaky lepší než původní hra? || Chléb & Games
V dnešním Chléb & Games jsme napekli křupavý bochník, ve kterém se bavíme o tom, jak se hrami trávíme dovolenou. V palcích rozdáme rozsudky remakům a hlavně tomu, jestli jsou lepší než původní hry. No a nakonec se pobavíme o nejnovějším hororu z antologie Dark Pictures – Directive 8020. 0:00 Úvod 0:11 Hrajeme na dovolené? 15:17 Jsou remaky lepší než původní hra? 42:53 Directive 8020 Sledujte nás: Odběr na Youtube: http://goo.gl/hs5lli Web: http://www.games.cz Discord: / discord Instagram: / wwwgamescz Facebook: / games.cz Starší podcasty Fight Club: https://games.tiscali.cz/tv/podcast/f...

▶︎
O Forze Horizon 6 s Patrikem a Pánovi prstenů od Warhorse || Chléb & Games

▶︎
O Fable a potížích v Microsoftu || Chléb & Games

▶︎
O remaku Gothicu a Summer Game Festu || Chléb & Games

▶︎
MovieZone Live #279 o Mortal Kombat II, Apex a Ďábel nosí Pradu 2

▶︎
DAVID GRUDL: AI psychóza je brutální, je to jako závislost na pervitinu

▶︎
Starfield na PS5 – Předtím než koupíš

▶︎
Escape #5: Heroes: Olden Era jsou přesně tím, na co jsme čekali

▶︎
Nejhloupější útoky v historii bitev - Když generálové poslali vojáky na zbytečnou smrt

▶︎
Feral Hogs: Last Week Tonight with John Oliver (HBO)

▶︎
O Bondovi a novém Zaklínači || Chléb & Games

▶︎
Vašek Pecháček: Jsou Prsteny moci lepší než Hobit?|| Speciál s hostem || Poslední Podcast #48

▶︎
Pavel na summit NATO nepojede, rozhodla vláda. Podle Babiše za tím jsou praktické důvody

▶︎
S Karlem Drdou, a o State of Play || Chléb & Games

▶︎
Artefakt: Ultima Underworld II (1993) + Datadisk: Toribash

▶︎
Kdo byl STIG ve skutečnosti?

▶︎
MovieZone Live Živě o vesmírných sci-fi z hvězdárny v Brně. I s Torenem!

▶︎
Debata s Honzou Modrákem o historii her s agentem 007. Vzpomínáme na tituly Jamese Bonda

▶︎
Die FIFA ist so ein Fiebertraum

▶︎
Jon zradil už dávno umírající Řád

▶︎
