MAMY TYLKO 1 ŻYCIE ŻEBY PRZEJŚĆ OBBY W ROBLOX! | VITO vs BELLA
MAMY TYLKO JEDNO ŻYCIE ŻEBY PRZEJŚĆ TO OBBY W ROBLOX! (Roblox 1 Life Obby) | VITO vs BELLA ►VITO i BELLA SHOW: http://vitoibella.show/ ►SKLEP: http://vitoshop.pl/ ►SUBSKRYBUJ i dołącz do VitoTeam: http://bit.ly/vitoteam ►GRUPA NA FB: http://bit.ly/grupavito ►Poprzedni film: • BAZA VS SPONGEBOB.EXE - MINECRAFT TSUNAMI ... ►CAŁA SERIA VITO VS BELLA TUTAJ: http://bit.ly/vitovsbella Link do gry: https://www.roblox.com/games/26229372... ►BAZA VS LAWA TSUNAMI: • BAZA VS LAWA TSUNAMI - LAWA TSUNAMI CHALLE... ►BAZA VS ZOMBI TSUNAMI: • BAZA VS ZOMBI TSUNAMI CHALLENGE MINECRAFT!... ►BAZA VS LODOWE TSUNAMI: • BAZA VS LODOWE TSUNAMI CHALLENGE MINECRAFT... ►BAZA VS DESZCZ METEORYTÓW: • BAZA VS DESZCZ METEORYTÓW - TSUNAMI CHALLE... ►ZOO VS TSUNAMI: • ZOO VS TSUNAMI - MINECRAFT TSUNAMI CHALLEN... ►BAZA VS TSUNAMI KRWI: • BAZA VS GODZILLA - TSUNAMI CHALLENGE MINEC... Znajdziesz mnie tutaj: ►FANPAGE: http://on.fb.me/1wUjC82 ►INSTAGRAM: http://bit.ly/vitoinsta Życzę miłego oglądania i pamiętaj zostaw lajka, komentarz i subskrybuj mój kanał jeżeli chcesz wspierać mój kanał! #vito #bella #roblox

ZOSTALIŚMY SUPERBOHATERAMI W ROBLOX MAD CITY!! | Vito i Bella

Szpieguję MOICH HEJTERÓW w Brookhaven Rp 😎| Vito i Bella

ROBLOX ŻYCIE - PODGLĄDACZ NAPISAŁ DO NAS WIADOMOŚĆ!!! 😱 (Roblox Bloxburg Roleplay) | VITO I BELLA

BUDUJĘ MEGA TRUDNE TROLL OBBY W ROBLOX 😋 Vito vs Bella

PRZEJDZIESZ MOJE OBBY = WYGRYWASZ 1000$ ROBUXÓW | Vito i Bella

ZROBIŁEM SKANER LUDZI w Minecraft 🔍🔍🔍

100 GRACZY SYMULUJE IGRZYSKA ŚMIERCI

JAK PRZEGRAM USUWAM ROBLOXA! (Rage Runner) | Vito i Bella

SIOSTRA ZA 10 ZŁ VS SIOSTRA ZA 10000 ZŁ W MINECRAFT! || MINECRAFT PRESTIŻ

KUPIŁEM NAJDROŻSZY MIECZ W ROBLOX!!! (Roblox Slaying Simulator) Vito vs Bella

ZOSTALIŚMY WOJOWNIKAMI NINJA | Vito i Bella (Roblox 2 Player Ninja Tycoon)

5 SPOSOBÓW NA PRANKOWANIE DOMU MOJEGO CHŁOPAKA W MINECRAFT!

kogo wybierze nasz crush? (Historyjka roblox)

ZOSTALIŚMY ZMIAŻDŻENI PRZEZ WŚCIEKŁĄ ŚCIANĘ W ROBLOX! | Vito i Bella

Urodziłam się dziewczynką i byłam rozczarowana rodzicami! Stałam się problemem od samego urodzenia

NIE WYBIERZ ZŁEJ ZJEŻDŻALNI Z SEBEK, PATI, ALEK w Minecraft!

I Infiltrated The Minecraft Mafia

OSZUKAŁAM VITO i KUPIŁAM MNÓSTWO ROBUXÓW aby być LEPSZĄ!😁 (Mall Tycoon)| Bella i Vito

NAJGORSZY LOT W ROBLOX ✈️💥

