OSTATNI DZWONEK W 1LO W DZIERŻONIOWIE

W piątek 24 kwietnia w Dzierżoniowskim Ośrodku Kultury, uczniowie ostatnich klas 1 Liceum Ogólnokształcącego, uroczyście zakończyli rok szkolny.