46. Babice 2015 _ Žalman a spol

Vystoupení Žalmana a spolu se nedá snad ani komentovat, nenacházel bych slov uznání. Bylo to neskutečné a vynikající. Žalman je stále vitální a doufám, že ještě dlouho bude takový. Když jsem Žalmana po letech opět slyšel, bylo to, jako bych z jeho koncertu nikdy neodešel. Žalmane díky