🚅🚴👹Tavas tavasz 2026 2.nap 1.rész / Salzkammergut

Javaslom a BRAVE keresőből elindítani a youtube-ot, filmjeimet, mert akkor nem lesz benne reklám... Szóval a 2. nap elejét mutatja be ez a rész. Mert volt közepe és még vége is. De azokat majd később engedem láttatni. Ezen a napon már nem hagytam el a kis sd kártyát, így -bár másnak minden bizonnyal unalmas felvételek készültek, de - lett anyag bőven ezen a gyönyörű napon. Teljesen más útvonalat varázsoltam magunk elé mára, de már este és főleg ma reggel kicsúcsosodott a Bandi és az én köztem húzódó erős szakadék. Én ugyanis szeretek látványos útvonalon tekerni, Bandinak meg mindegy, csak menjen és követhesse a GPS készülékét. Az én mai tervemnek volt egy kompromisszuma. Tudniillik az, hogy az altmünsteri szállástól vonattal kellett volna Bad Ischl-ig robogni és onnan nekivágni kerékpárral a Salzkammergut egyik legszebb látványát nyújtó tavához vezető útnak. Csakhogy Bandi nem akart ma vonatozni... Volt egy térképe és volt egy GPS masinája, amelyre beütötte az adatokat és várta az indulást... Még vitatkoztunk is egy kicsit, hogy állítólag mindig arra megyünk, amerre én akarok menni - mondta. Mondjuk ez igaz, mert 1997-től ha én nem szervezek, noszogatok, tervezek, rázok gatyába mindenkit, akkor úgy vagyunk, mint nagyon sokan mások... Lessük otthon azóta is a TV-t! Leültem, elgondolkoztam. Együtt jöttünk, ne váljunk szét csak azért, mert véleménykülönbség van. Nyeltem egyet, nehezen bár, de elengedtem a Wolfgangsee-t és azt mondtam: "Rendben, Bandi! Menjünk arra, amerre te gondolod!" A gmundeni partra viszont mindenképpen vissza kellett gurulni, hiszen a tegnapi felvételek 90%-a odaveszett. Innen azonban Bandi vezetett. Nem mondom, hogy túlságosan izgalmas és látványos volt. Sőt. Egyáltalán nem volt az, de ezt már reggel a gondolkozás alatt elrendeztem magamban, nem ért váratlanul. Ő biztosan élvezte, mert csiripelt a GPS gép:) Az Attersee partja, az emlékeim felidézése gyógyír volt sebeimre.