Broliai važiuoja: 2000+ km Danijoje! 🇩🇰

27-oji kelionės diena mus nuvedė iš Ringsted į Roskildę. Ši diena buvo ypatinga – peržengėme simbolinę 2000 kilometrų ribą! 🎉 Po dar vienos ilgos dienos ant dviračių mėgavomės Danijos gamta, o vakarą užbaigėme prie laužo. Kiekvienas kilometras vis labiau priartina prie didžiojo tikslo, tačiau nuotykių ir iššūkių dar tikrai netrūksta. Ačiū visiems, kurie sekate mūsų kelionę ir palaikote! ❤️ 📍Europa 🚴‍♂️ Kelionė dviračiu 🎥 Nauji video netrukus Jei nori prisidėti prie mūsų kelionės ir padėti kurti daugiau video 🚴‍♂️ 💛 Parama kelionei: DMITRIJUS ANISIMENKO LT417300010122757474 paypal.me/ddimukasA Ačiū visiems už palaikymą 🙌 Facebook: Broliaivažiuoja Tiktok: Broliaivažiuoja