Gothic Remake (07) Zostaliśmy kopaczem!

Wracamy do Kolonii po 15 latach! :O || OBS źle nagrał i dopiero po 8 odcinku będzie rozdzielczość 1440p! PRZEPRASZAM! :( Zapraszam na streamy na żywo:   / aderski   #GothicRemake #GothicRemakePL #Gothic #ZagrajmyW #LetsPlayPL #GórniczaDolina #Bezimienny #RPGpl #AlkimiaInteractive