Zavážíme základy! Multicar M26 poprvé v ostré akci + DH112 na place

Konečně nám dorazila hlína a mohli jsme se pustit do závážky starých sklepů a základů. Počasí i komunikace s dopravcem trochu vázly, ale nakonec jsme se části hlíny přece jen dočkali — i když s komplikacemi. Poprvé jsme také nasadili do práce Multicaru M26 a samozřejmě i náš bagr DH112. 🎥 Sleduj & odebírej ► [@ChrobyLand] 📸 Sleduj zákulisí na Instagramu: @chroby 🔔 Nezapomeň dát odběr – bez něj ti další díl může utéct!