om la lună - „Liniștea” LIVE la #MorningGlory

‪@omlaluna‬ s-a întors la #MorningGlory, a dat drumul la muzică și ne-a arătat că da, are mult sânge de #rocker cu piesa „Liniștea” 🤟 ___ Podcastul integral al emisiunii poate fi ascultat aici: https://www.rockfm.ro/episod-podcast/... ___ Pagina de FB Morning Glory:   / morningglorycurazvanexarhu   ___ Instagram Morning Glory:   / morning_glory_cu_exarhu