Jesienna przejażdżka Simsonem

Nieco spontaniczne nagranie, był nowy i zbiornik i pogoda więc ruszyłem w trasę, pierwszy raz po 2 latach. Tak więc widzicie, że mój Simson naprawę jeździ 😊 Nagrane 29 października, ale tego samego dnia nie miałem czasu już tego zmontować, usiadłem dnia kolejnego, ale nim komputer skończył renderowanie, mamy już 1 listopad…