Sol Nessebar Palace,Bulgaria-@BotLucian1978

Imaginile sunt din 2020 ,la început de septembrie,în plină pandemie,ne-am simțit foarte bine la acest hotel.Nu am filmat topoganele care sunt spectaculoase și nici masa care era foarte bună .Băuturile alcolice foarte bune cu un sistem automatizat care evită amestecul chelnerilor!😉