Testujeme pad Edix Union

Boží novinka v ČR parádní pad Edix Union máme nyní také na pujčení a vyzkoušení. V Nizozemsku s tím jezdí i ofi drezurky a prý si nikdo nevšiml, že to vlastně není sedlo :)) Na videu je naše Gabča se svým klusákem. Gabča říká, že už je to skoro spíše bezkostrové sedlo. Jako milovnice ježdění úplně bez ničeho, zkusila sundat sedlové polštáře/panely a moc hezky se jim jezdilo i bez nich - pad je pak více kontaktní. Celkově jde dobře napasovat i na kohoutkaté koně. Zkoušení na 10 dní za 1000 Kč můžete objednat tady https://www.cleverhorse.cz/pujcovna-j... Koupě nového je možná v semišové velurové verzi, nebo celokožené hlazené kůži..