Milák Kristóf bocsánatkérést, Hosszú Katinka fenyegető szavakat kapott

A MÚSZ elnöke elnézést kért Milák Kristóftól a nagy port kavart októberi kijelentése miatt, ugyanakkor azt elmondta, hogy ezt egy olyan időszakban tette, amikor Milák éppen a szövetség segítségével jelentette be visszatérését, az 500 millió forintból megrendezett, az ő arcával reklámozott világkupa-versenyen, amint azonban végül nem vett részt. Továbbá újságírói kérdésre reagált arra a levélre is, amelyet Hosszú Katinka fogalmazott meg az olimpia közben, s amiben a háromszoros olimpiai bajnok lemondásra szólította fel az elnökséget, mert Milák állapotáról szóló nyilatkozatokkal információkat szolgáltatott Bob Bowmannek, a Léon Marchand-t is felkészítő legendás trénernek.