Marsz Równości. Marsz Kominiarek. Wrocław 6.10.2012

Punktualnie o 14 pod pręgierzem wystartowała manifestacja zorganizowana przez NOP. Większość z blisko 400 uczestników na głowach miała kominiarki, kaptury i szaliki. W ten sposób wyrażali niezadowolenie z nowelizacji ustawy o zgromadzeniach. Marsz Równości w tym roku szedł przez Wrocław pod hasłem „Jesteśmy. Przyzwyczajcie się".