Orchestra Bisericii Penticostale Ipotesti ... REVINE!!!

Dupa o lunga perioada de asteptare, Orchestra Bisericii Penticostale din Ipotesti revine intr-o noua formula. Ii multumim lui Dumnezeu pentru ca a ridicat o noua generatie de copii care sa duca aceasta minunata lucrare mai departe. Dumnezeu sa binecuvanteze toti copiii care si-au pus la dispozitia LUI, tineretea , timpul si talentul lor. Poate pentru inceput nu va fi o slujire perfecta , dar stim ca Dumnezeu nu dispretuieste ziua inceputurilor slabe. E un inceput... si va rugam sa sustineti aceasta lucrarea in rugaciune. Cantarea: "Esti stanca mea" Muzica si text: MITICA DELIBAS