Kéknyúl & Mohamed Fatima – Az eső és én (LGT) (Akusztik, M2 Petőfi TV)

A hetvenes évek soul- és funkzenéjében gyökerező Kéknyúl zenekar egyedülálló színfoltja a hazai klub- és fesztivál-körforgásnak. A csapat hangzását Premecz Mátyás zenekarvezető-billentyűs - védjegyének számító - Hammond orgonája és Andrew Hefler szenvedélyes, karakteres, óceántúli éneke határozza meg. Az Akusztik koncerten vendégük Mohamed Fatima, akivel az LGT egyik nagy slágerét dolgozták fel közösen. Akusztik: Kéknyúl. M2 Petőfi TV, hétfő, 22.10. Kövess minket: Facebook:   / m2petofitv   Instagram:   / petofilive   Petőfi Live: http://www.petofilive.hu/ Élő stream: http://www.mediaklikk.hu/m2-elo/