ZTM Warszawa linia 103 przejazd z komentarzem kierowcy

Styczniowy przejazd na linii 103 Metro Młociny - Dw. Zachodni (Tunelowa). Na początku dzielę się z Wam moimi przemyśleniami dot. zbiorkomu w Warszawie. W 15 minucie filmu - przejazd chwilę po kolizji na Bielanach. Dodatkowo tego dnia na liczniku padło 100 000 km - dowodem załączone zdjęcie;) Link do filmu ze zjazdu do zajezdni:    • Zjazd do zajezdni z Dw. Zachodniego z kome...