#8 VELIKI DAN! MONTAŽA KOLES, DISKOV IN AMORTIZERJEV!

Danes je velik korak naprej v obnovi GILERE SP02! 🛠️ Po dolgem čakanju je okvir pripravljen in končno začnemo s sestavljanjem – montiram zadnje in sprednje amortizerje, obesim sprednje kolo in namestim zavorne diske. Če ti je projekt zanimiv, ne pozabi stisniti LIKE in se naročiti na kanal, da ne zamudiš naslednjih delov obnove! OBNOVA AMORTIZERJEV 👉https://www.amortizer.si/ BARVANJE IZPUHA 👉https://koritnik.si/ Za več dogodivščin iz mojega življenja me sledi na: 👉  / dinotti   Časti za kavo in postani član mojega kanala: 👉   / @dinotti   Če bi rad doniral več kot za kavo pa pritisni na ta link: 👉https://www.paypal.com/paypalme/dinot...