Szkolenie z zakresu gaszenia pożarów wewnętrznych - Opole, 4-8.04.2022 r.

W szkoleniu zorganizowanym przez Ośrodek Szkolenia KW PSP w Opolu wzięli udział strażacy PSP z terenu województwa opolskiego w tym 3 strażaków z KP PSP w Brzegu.