SNIMAK IZ ČAMCA pre nego što su dvojica mladića pala u Moravu

Pripadnici Ronilačke jedinice Žandarmerije još uvek tragaju za nestalim mladićem G.S. iz Svilajnca koji je juče oko 15h pao u reku Moravu. Mladić je završio u reci nakon što se prevrnuo čamac u kom se nalazio zajedno sa drugom Davidom Đorđevićem koji je uspeo da se spase. Dvojica ribolovaca bila su u čamcu na Moravi i, po rečima Đorđevića, motor čamca je iznenada prestao da radi. Matica je nakon toga povukla čamac nizvodno, a mladići su pokušali veslima da se domognu obale. Prvi talas je oborio dvadesetjednogodišnjeg Davida, dok je G.S. ostao u čamcu sve dok reka nije prevrnula i čamac i mladića za kojim se još uvek traga. Pre ove nesreće G.S. je mobilnim telefonom napravio snimak na kome se vidi njihova plovidba Moravom, David i ribolovačka oprema u čamcu.