"Bałwanek" Sylwia Banasik- Smulska (Polish Version- Snowman/Sia) [reupload]

▶Jeśli spodobał Ci się ten utwór: skomentuj, polub, udostępnij! :) ▶Zapraszam na mój patronite: https://patronite.pl/sylwiabanasik-sm... Wokal/Tłumaczenie - Sylwia Banasik- Smulska   / sylwiabanasikfanpage     / sylwia_banasik.smulska   Mix i mastering - Maciej Nejman http://www.studio147.pl/ Realizacja video i audio- Karol Smulski https://instagram.com/karol.smulski?i... Montaż video- Konrad Graczyk https://instagram.com/konrad_graczyk?... Zapraszam serdecznie na mój Patronite! https://patronite.pl/sylwiabanasik-sm... Specjalne podziękowania dla Feliksa Mamczura :) ------------------------------------------------------------------------ Bałwanek Znów ronisz łzę Tak na przeciw mnie Kto złapie je, Gdy nie możesz złapać mnie, Gdy nie możesz złapać mnie Łez nie roń... nie, Nie zostawiaj mnie Kałuża nie może przytulić się, No nieee Nie możesz tulić mnie Lecz zapewniam Cię, Od teraz na zawsze Będę Panią Śnieg I chce z Tobą marznąć Od dzisiaj mój dom, To Ty, nawet w lato Więc ruszaj ze mną Zejdziemy do zera , Gdzie słońca jest brak I będę cię kochać, I z Tobą się śmiać Tak, podbijmy biegun Możemy tam żyć I proszę Cię nie płacz, Nie w Święta - nie dziś Bałwanku nie dziś Bałwanku nie dziś Nie dziś Uspokój się Słońca nie bój się Kto nosi mnie tu Mimo braku nóg, no kto? Mimo braku nóg, skarbie? Już nie płacz, nie, Nie rozklejaj się Zatrzymasz sekret dla siebie wiem, baby Bo usta masz kamienne, baby Lecz zapewniam Cię, Od teraz na zawsze Będę Panią Śnieg I chce z Tobą marznąć Od dzisiaj mój dom, To Ty, nawet w lato Więc ruszaj ze mną Zejdziemy do zera , Gdzie słońca jest brak I będę cię kochać, I z Tobą się śmiać Tak, podbijmy biegun Możemy tam żyć I proszę Cię nie płacz, Nie w Święta - nie dziś Bałwanku nie dziś Bałwanku nie dziś Proszę... #snowman #sia #christmas