Odpalamy Megankę! Czy warto kupić auto które stało wiele lat? #PORADNIK

Pora na drugi odcinek z Renault Megane 1.6 16V RXE z 2000 roku z polskiego salonu, czy po wielu latach stania podwozie wygląda dobrze? Czy warto kupować takie auto? ______________________ Zajrzyj do mnie na sociale : INSTAGRAM : http://motodoradca.tv/instagram FACEBOOK : http://motodoradca.tv/facebook ______________________ Subskrybuj kanał : MOTO DORADCA : http://motodoradca.tv/subskrybuj ______________________ Wszelkie pytania związane z poradami, zakupem auta i eksploatacją proszę kierować w komentarzach pod filmem, w polu dyskusja, czy też w grupie „moto doradcy”, w innych kwestiach [email protected]