GOG - Telekom Veszprém 30 - 31

"Meccsidéző" rovatunk 3. részben a 2022/23-es Bajnokok Ligája szezon negyedik csoportmeccsével jövünk, ahol a GOG véndégei voltunk. Jó "mozizást"!