Melyik nyomi villanyautó maradjon?

Már majdnem eldöntöttem, melyik villanyautó maradjon a háromból, erre jött egy telefon: ha még érdekel az osztrák Citroën vigyem. De van egy kis izé. Neked kéne töltőhibás #kisvillanyautó ? Egy sorozatban végigvesszük, milyen az élet egy szánalmas kis villanyautóval. Egyáltalán, milyen villanyautózni, ha nem vagy elvakult amperbubus, de érdekel a téma? Mi a jó a villanyautózásban, és mitől hullik ki a maradék hajam is? Mennyit kell szívni a vásárlással és a forgalomba helyezéssel? Ha még nem iratkoztál fel az @Autósimogató ​csatornára, tedd meg, mert akkor is érdekesek lesznek a sztorik, ha nem villámtöltővel fekszel és Tesla-részvényekkel kelsz. Ja, a csengettyűt is nyomjad meg, hogy értesülj az új videókról! Így vettem három nyomi villanyautót:    • Így vettem három villanyautót   https://totalcar.hu/magazin/2021/03/1... A videók mellé cikkek is járnak, amiket a totalcar.hu-n olvashatsz el: Lájkold az Autósimogatót a Facebookon:   / azautosimogato​   Kövess minket Instagramon:   / azautosimogato