Moja nowa pralka, Wiatka 14

prane na dworze, przepraszam za jakość wiał mocny wiatr i słońce mocno świeciło. Termostopu nie ma bo termostat 40 był zepsuty, obecnie został wymieniony. Taki film na szybko z nowym fartuchem nagrany, nowym bo stary miał 2 dziury. Pozatym wszystko ok.