Święto Plonów w Mieroszowie

W minioną sobotę w Mieroszowie świętowano Gminne Dożynki i III Festiwal Dzika i Dziczyzny. Licznie przybyłe sołectwa biły się o pierwsze miejsce na najpiękniejszy wieniec dożynkowy, kosz dożynkowy i dekorację. Najpiękniejszym wieńcem okazał się być ten z Unisławia Śląskiego. Za najładniejszy kosz uznano dzieło Sokołowska, a w kategorii dekoracja zwyciężyło Sołectwo Golińsk. Subskrybuj mój kanał: https://tiny.pl/r83nw