Израиль 13.0 - Лучше США в War Thunder

Hello everyone, today we'll find out how Israel's top setup is doing in War Thunder, and whether it's worth upgrading from 12.7 to 13.0 for the helicopter. 00:00 - Introduction 00:42 - Setup Analysis 02:45 - Game One, Namer 30 and F-15I 10:26 - Game Two, Merkavas 14:18 - Game Three, Merkavas and F-16I 21:21 - Game Four, Namer and AH-60 28:12 - Conclusion Enjoy watching! ___________________________________ Useful links:    • Мои настройки графики в War Thunder      • Базовый минимум для штурмовки на топ тире ...      • СПО, БКО, СПЛО – как этим пользоваться в Т...      • Особенность работы захвата ТВ вооружения п...   https://t.me/metraoorig - Let's chat https://vk.com/metraoorig?from=groups - Duplicate videos https://boosty.to/metraoorig - Interesting fights and reviews