Jak Fungují PARCIÁLNÍ TROLEJBUSY?
Parciální Trolejbusy jsou špička v Česku, tak snad to taky vydrží.. ------------------------------------------------------------------------------------------------ ►Dej Odběr! Vyplatí se to :) ►Dej Odběr i na můj druhý kanál: @drakvan_xd ------------------------------------------------------------------------------------------------ ►Napiš mi: [email protected] ------------------------------------------------------------------------------------------------ ●Hoď mi Follow na Instagram: / drakvan_yt ●Discord: / discord ●Mrkni na LiveStream (Kick): https://kick.com/drakvan ------------------------------------------------------------------------------------------------ Kapitoly: 0:00 Úvod a co je to parciální trolejbus 0:55 Jak funguje parciální trolejbus a jeho baterie 1:47 Srovnání: Elektrobus vs. Klasický a Parciální trolejbus 2:27 Stručná historie trolejbusů v Česku 3:14 Kde v ČR parciální trolejbusy najdete? (Praha, Brno, ČB a další) 5:05 Budoucnost trolejbusové dopravy v ČR

Polsko, Německo i Ukrajina: Radim Jančura o tom, jak se staví evropská železnice : INTERVIEW

Holiday Hell in Prague: Road Closures and Highway Crossing

První VLAKOTRAMVAJ V ČESKU! Vyplatí se?

Za 60 tisíc měsíčně mám v LA jen toto

Celé metro B v robloxu? Projížďka s Matějem a @Kubajz13-k1v metrem ve hře PRAMETROSIM

Denmark's FIRST BRT line is now OPEN! The brand new Aalborg Plusbus (Bus Rapid Transit)

NAJHORŠIE MESTÁ v Československu...

Den se STROJVEDOUCÍM!🔥🚆(Co musí dělat??)

München: Güterzug stürzt von Brücke | BR24live

Die FIFA ist so ein Fiebertraum

American Reacts to INCREDIBLE Ambulance Driving in Europe

Deutschland – Elfenbeinküste Highlights FIFA WM 2026 | Sportschau

40 Sekunden: PzH 2000 vernichtet russische Batterien – Moskau hilflos

No Celebrity Could Stay Serious Around Rowan Atkinson!

Nová generace přichází 🍭 Seznamte se! | LOLLYMÁNIE

Polské vs. České město: Proč je ten rozdíl tak EXTRÉMNÍ? (Bielsko-Biała)

Hamburg-Berlin ERÖFFNET: Was ist NEU? | 10 Monate Generalsanierung

Trump will iranisches Verhandlungsteam in der Schweiz töten & US-Maut in Hormuz erheben!

Für den NACHBARN mache ich NIE die TÜRE auf! 😳😂 | Mohi__07

