Święcenia prezbiteratu w katedrze wrocławskiej

W sobotę 25 maja w archikatedrze wrocławskiej, podczas uroczystej eucharystii, ks. abp Marian Gołębiewski udzielił święceń prezbiteratu17-tu diakonom Metropolitalnego Wyższego Seminarium Duchownego we Wrocławiu.Ciąg dalszy materiału filmowego.Zapraszamy:   • Święcenia prezbiteratu w katedrze wrocławs...   Abp Marian Gołębiewski zapewnił o modlitwie za wyświęconych kapłanów oraz zachęcił do wytrwałości w wierze. video- realizacja Zdzisław Maj tvRodzina