24 Hodin JÍME Jen Jídlo Z AUTOMATŮ!

Tak tohle bych od jídla z automatu nečekal! Upřímně jsem moc nevěřil, že může být něco z automatu opravdu dobré. Vždycky jsem to bral spíš jako poslední záchranu nebo rychlý snack… ale tahle pizza mi úplně změnila názor. Byla fakt mega dobrá, i když docela pálila. Jestli jste to ještě nezkusili, tak to určitě zkuste. Za 500 liku natočím 10 000 kcal za 24 hodin. TO NEDÁM! 😁 BUDU RÁD ZA ODBĚR ❤️