ORAE Rzepedź - Sanok 2024

Oaza Rekolekcyjna Animatorów Ewangelizacji jak co roku zgromadziła kilkudziesięciu młodych z różnych stron diecezji przemyskiej oraz kieleckiej. Rekolekcje i warsztaty prowadzili ks. Mateusz Rutkowski z ks. Arturem Płazińskim, oraz Diakonia Ewangelizacji. Paweł Szyndlar w filmie pokazuje czas teorii, a następnie praktyki - Piknik Rodzinny w Rzepedzi i Happening Ewangelizacyjny na rynku w Sanoku. To jest mega, że mamy tak cudownych ludzi w oazie :) Chwała Panu!!!