Szilágyi Áron Rióban négy évvel korábbi önmagát is legyőzte volna - tv2.hu/mokka

A kétszeres olimpiai bajnok vívó úgy érzi, hogy a londoni olimpia óta tapasztaltabb és technikailag is jobb lett. Úgy érzi, hogy egyáltalán nem görcsölt a riói szereplés miatt, de komoly mentális felkészülés előzte meg a versenyt. Áron azt is elmondta, a vívás mellett mely ˝hobbijának˝ szenteli a szabadidejét.