Retro sprzęt z niemieckiej wystawki.

Niemiec płakał jak sprzedawał:) Teraz dzwoni aby posłuchać jak stacje 1541 działają. Zebrałem 3 pudła sprzętu. Omawiam wszystko po kolei co i jak. Zapraszam! PS. Na filmie zapomniałem o jednej ważnej rzeczy. W tym zestawie był też monitor kolorowy CRT. :/ Zapraszam do subowania i polubienia mojego FP na Fejsie, tam się sporo dzieję! Dzięki i pozdrawiam !!!