Volt egyszer egy 49-es számú vasútvonal

Köszöntök mindenkit! Ebben a videóban bejárjuk a mára már sajnos megszűntetett Lepsény-Dombóvár vasútvonal egy részét Lepsénynél. A vonalból mára már nem sok minden maradt meg. Lepsény és Enying között meg van még a sínek de sajnos már járhatatlan. Tervezem, hogy megmutatom nektek majd Enying vasútállomását is ami még meg van a vonalon. Ha tetszik a videó kérlek nyomj egy like-ot és iratkozz fel a csatornámra hiszen most ezzel segítesz a legtöbbet. Köszönöm.