Po co nam sakramenty? | wierzę w Boga nie w Kościół | bEZ sLOGANU2 (524)

#bezsloganu #franciszkanie #sakramenty Wierzę w Boga, ale do Kościoła nie chodzę. Wierzę w Boga, ale nie w Kościół. Słyszałeś podobne słowa? Zastanawiałeś się czy sakramenty są niezbędne do zbawienia? Po co one są? ▶ Chcesz przyjechać na rekolekcje, które prowadzimy? Więcej na: http://fbs.franciszkanie.net/ ► Jeśli chcesz pomóc tworzyć ten kanał → https://patronite.pl/bezsloganu ► Kontakt: [email protected] ​​​​​► Zasubskrybuj, by być na bieżąco! ► Obserwuj na SPOTYFI: https://spoti.fi/35izaOZ ► Polub nasz profil na FB:   / bezsloganu   ​► Codziennie na żywo, live, 21.45 → #słowonadobranoc ​​​​​► Raz w tygodniu - #offtopic​​​