A Debreceni Kollégiumi Kántus műsora a Magyar Református Egység Nap Gálaestjén

A Debreceni Református Kollégiumi Kántus május 17-én lépett fel a Magyar Református Egység Nap Gálaestjén a Csokonai Színházban. vezényel: Berkesi Sándor és Arany János Közreműködik: Sárosi Dániel (zongora) Műsor: BÁRDOS Lajos: Az Úr érkezése (Ady Endre); Edvard GRIEG: Kikelet (ford. Kádár Ferenc); KARAI József: Estéli nótázás (népi szövegek) A videót rögzítette: Jóvér Csaba