Trenuri prin Rosiorii de Vede Cu JOE

Ei bine dragi pasionati feroviari.. bun venit in batrana gara Rosiori Nord,de data aceasta cu un prieten virtual,recent cunoscut,anume JOE. Sincer este prima data cand trec printr-o experienta de genul,dar per total a fost o placere ceea ce s-a intamplat. M-am vazut cu bunul meu prieten JOE,am filmat,glumit si simtit bine impreuna. O zi minunata de sambata,deoarece atunci am filmat. Chiar daca vantul batea si mai veneau cativa stropi de ploaie,asta nu m-a oprit pe mine si pe JOE sa avem o intalnire de nota 20. Acest videoclip i-l dedic lui,mai ales pentru efortul depus de a ma intalni. Salutari calduroase de la Rosiori JOE!!!